Apartmán č.1 - Východní

 

Mezonetový apartmán č.1 o velikosti 80 m2 je umístěný v druhém nadzemním podlaží a podkroví, orientovaný na východ a sever, s maximální kapacitou 8 ubytovaných. U vstupních dveří se nachází šatna pro odložení oděvů. Vlevo od vchodu je samostatná ložnice s manželskou postelí, rovně se vchází do obývací jídelny se stolem pro osm osob, propojené s kuchyňským koutem, vybaveným lednicí, čtyřplotýnkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a digestoří.

V obývací jídelně je pro případ potřeby umístěno rozkládací dvoulůžko – přistýlka.

V apartmánu se nachází příslušenství s WC a sprchovým koutem.

V podkroví, kam vede schodiště, je druhá ložnice se čtyřmi lůžky.

Apartmán č.2 - Jižní

 

Mezonetový apartmán č.2 o velikosti 80 m2 je umístěný v druhém nadzemním podlaží a podkroví, orientovaný na východ, jih a západ maximální kapacitou 7 ubytovaných. U vstupních dveří se nachází předsíň pro odložení oděvů. Vlevo z předsíně se vchází do koupelny s WC, rovně pak do jídelny se stolem pro sedm osob s kuchyňskou linkou, vybavenou lednicí, čtyřplotýnkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a digestoří. Dále pokračuje oddělená ložnice, s rozkládací pohovkou, kterou lze použít jako plnohodnotné  dvoulůžko (160 x 200).

V podkroví, kam vede schodiště z jídelny, je ložnice s pěti lůžky.

Apartmán č.3 - Západní

 

Mezonetový apartmán č.3 o velikosti 90 m2 je umístěný v druhém nadzemním podlaží a podkroví, největší v nabídce, s maximální kapacitou 10 ubytovaných. Orientovaný je na jih, západ a sever. U vstupních dveří se nachází předsíň pro odložení oděvů. Vlevo z předsíně se vchází do koupelny s WC, rovně pak do první ložnice s manželskou postelí, dveře vpravo vedou do jídelny vybavené stolem pro deset osob, kuchyňskou linkou, lednicí, čtyřplotýnkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a digestoří.

Z jídelny se vchází do další ložnice pro čtyři osoby.

V podkroví, kam vede schodiště z jídelny, je pak třetí ložnice se čtyřmi lůžky.

Samostatný pokoj

 

Samostatný pokoj o velikosti 18 m2 je umístěn v přízemí, vlevo od hlavního vchodu do objektu, s orientací východ, jih sever. V pokoji se nachází šatní skříň, manželská postel, stůl pro čtyři osoby a rozkládací pohovka, kterou lze použít jako pohodlné dvoulůžko. Pokoj není vybaven kuchyňskou linkou ani koupelnou. Veškeré toto příslušenství je umístěno odděleně v přízemí domu.